Wybierz język / Choose lenguage:

Profil

Od 1993 roku skupiamy się na produkcji Ambient Marketing, wyjątkowej jakości obiektów i figur reklamowych, niestandardowych nośników reklamy 3D z laminatu szklnaego PWS, produktów dekoracyjnych i użytkowych oraz przeróżnych konstrukcji  reklamowych, umożliwiających skuteczne promowanie dowolnych produktów i/lub usług.

Ambient media to oczywiście niestandardowe realizacje marketingowe w obszarze ATL i BTL. Jest to reklama ściśle kontekstowa, gdzie zwracamy szczególną uwagę na layout, oraz kontekst.
Projekty ambientowe realizowane są na specjalne zamówienie klienta, pod konkretny produkt, markę, usługę i konkretną grupę docelową.
Działanie polega nie tylko na przyciąganiu kreacją reklamową, ale także formą, kształtem, kolorem w jakiej jest ona wyrażana.

W tworzeniu ambientowych reklam 3D w postaci figur/obiektów/konstrukcji reklamowych, wykorzystujemy wysokiej jakości laminaty poliestrowe oraz odlewy mineralno-żywiczne, które pozwalają nam osiągać najwyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.

Dzięki zastosowaniu laminatu szklanego, nasze rozwiązania ambientowe są konkurencyjne ze względu na wyjątkową lekkość konstrukcji (możliwe jest dociążenie każdej z nich), dowolnie stylizowaną powierzchnię, a także bardzo dużą wytrzymałość powłoki zewnętrznej, która jest w stanie przetrwać nawet niejeden akt wandalizmu.

Wystarczy, że dostarczycie nam Państwo informację na temat pożądanego rozwiązania, a my wykonamy jego projekt, szacunkową wycenę, określimy termin realizacji i ustalimy koszty dostawy.

Więcej o możliwościach, materiałach i technologii przeczytają Państwo na naszym blogu.

Zapraszamy do owocnej współpracy.

1
2
3
Zaufali nam:
3DForm | tel.: (68) 356 90 01 | mail: | ul. Wrocławska 20 | 67-100 Nowa Sól | woj. lubuskie | NIP: PL9250013362
Copyright by 3dform.pl 1993 - 2018